توضیحات

بهترین سالن زیبایی ها در تهران

سالن های زیبایی یکی از مکان هایی است که از گذشته دور افراد برای زیبایی ظاهر خود مراجعه می کردند. آراستگی و زیبایی از جمله موارد ضروری برای هر فرد است. بهترین سالن های زیبایی در تهران انواع خدمات زیبایی زنان از قبیل آرایش، اصلاح ابرو، اصلاح صورت، پیرایش و کوپ و کوتاهی مو، شنیون، براشینگ، میکاپ، فر و بافت مو، خدمات ناخن، اپیلاسیون، گریم و آرایش عروس و… انجام می‌شود. در این بخش برای شما بهترین سالن زیبایی ها در تهران را معرفی کرده ایم تا با انتخاب درست بهترین خدمات به شما ارائه شود.

همه چیز راجب سالن های زیبایی

امروزه خدمات آرایشگری و سالن های زیبایی به یکی از مشاغل پر رونق تبدیل شده است. سالن زیبایی محلی است که در آن امکانات و بخش‌های متفاوتی برای ارائه خدمات وجود دارد. در گذشته سالن‌های زیبایی تنها خدمات پوست و مو را ارائه می‌کردند، در صورتی که امروزه خدمات آن‌ها گسترش یافته بطوری که این مکان ها انواع خدمات زیبایی و بهداشتی ناخن را نیز انجام می‌دهند.

نکاتی در موفقیت سالن زیبایی ها

میزان درآمد و بازدهی بهترین سالن زیبایی در تهران به تعداد مشتریان آن‌ بستگی دارد. بسیاری از سالن های زیبایی مشتریان زیادی دارند. وقتی محلی انواع خدمات را به بهترین شکل ارائه دهد مطمئنا محیطی شلوغ و پر رونق خواهد بود. بنابراین یکی از فاکتورهایی که در موفقیت یک سالن زیبایی استفا ده از روش مناسب برای جذب مشتری است. برای افزایش مشتری چند راهکار وجود دارد که عبارت است از :

ارائه انواع خدمات زیبایی

هر سالن زیبایی که خدمات بیشتری برای مشتریان ارائه دهد مطمئنا مشتریان زیادی نیز خواهد داشت. چرا که در گذشته بیشتر افراد برای  حضور در مهمانی‌ها و مجالس عروسی برای انجام خدمات شینیون و گریم به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کردند؛ درحالی که امروزه خانم ها برای خدمات متنوعی اعم از پوست، مو، کاشت ناخن و اپیلاسیون از سالن زیبای بهره‌ می‌گیرند. بنابراین هر چه اندازه خدمات سالن زیبایی متنوع تر باشد؛ مشتریان بیشتری را جذب می‌کند.

امکانات سالن زیبایی

برای انجام خدمات آرایشی و زیبایی به انواع مختلف لوازم و تجهیزات نیاز است. داشتن صندلی به تعداد لازم، بهره‌گیری از فضای مجزا برای انجام خدمات بهداشتی، رختکن و به کارگیری لوازم آرایشی با کیفیت، از جمله مواردی می باشد که باید سالن های زیبایی برای بهبود خدمات خود به آن توجه کنند. بطور مشخص بهترین سالن زیبایی در تهران که فضایی بزرگ و مجزا دارد خدمات بهتری را نیز به شما ارائه خواهد داد.

رعایت نکات بهداشتی در سالن زیبایی

سالن‌های زیبایی از جمله مکان هایی هستند که احتمال انتشار بیماری‌های پوست و مو در آن‌ها بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل آرایشگر باید در قبل از ارائه خدمات آرایشی تمامی ابزار مورد نظر را با مواد ضد عفونی کننده تمیز کند و تا حد امکان از لوازم یکبار مصرف استفاده نماید. همچنین باید به نظافت کف سالن زیبایی، رختکن و میز آرایش که از جمله آلوده ترین مکان‌ها در سالن زیبایی محسوب می شوند، هر روز نظافت شوند.

کیفیت خدمات سالن زیبایی

تمامی خدمات آرایش، گریم، میکاپ و شینیون عروس از جمله تخصصی‎ ترین خدمات آرایشی به شمار می روند که بیشتر سالن های زیبایی آن‌ها را انجام می‌دهند. باید بدانید که کیفیت آرایش عروس از خدماتی می باشد که اهمیت زیادی دارد. بهترین سالن‌های زیبایی در تهران که خدمات آرایش عروس را با کیفیت بهتری ارائه می‌دهند از موفقیت بیشتری برخوردارند. اکثر سالن‌های زیبایی برای بخش خدمات آرایشی عروس از با تجربه ترین آرایشگران و میکاپ آرتیست‌ها استفاده می‌کنند.

لیست بهترین سالن های زیبایی در تهران

سالن زیبایی و VIP نانسی در تهران

مدیریت : یعقوبی
آدرس : تهران زعفرانیه مقدس اردبیلی خیابان کیهان انتهای کیهان کوچه سینمایی پلاک ۱۲
شماره های تماس : ۰۹۱۹۴۵۶۲۳۵۵ ، ۰۲۱۲۲۴۱۱۶۱۵

سالن زیبایی سولماز قره باغی در تهران

مدیریت : قره باغی
آدرس :  تهران تقاطع اندرزگو و قیطریه نبش بانک سپه ساختمان الماس
شماره های تماس : ۰۹۱۲۳۹۴۳۰۲۵ ، ۰۲۱۲۲۳۹۵۹۳۱

بهترین سالن زیبایی ها در تهران + آدرس و شماره های تماس

سالن زیبایی بورگ در پردیس تهران

مدیریت : هنگامه روئین تن
آدرس : پردیس تهران فاز ۲ مجتمع ایران زمین طبقه ۳ واحد ۲۰۸
شماره های تماس : ۰۹۱۰۷۳۴۳۵۲۵ ، ۰۲۱۲۸۴۲۵۷۷۵

بهترین سالن زیبایی ها در تهران + آدرس و شماره های تماس

سالن زیبایی آلندهال در تهران

مدیریت : خانم ایزدی
آدرس :  تهران اقدسیه موحد دانش ابتدای فیروز بخش نبش بن بست اول پلاک ۲
شماره های تماس : ۰۹۳۷۰۰۰۰۰۰۳ ، ۰۲۱۲۶۱۲۰۲۱۱

بهترین سالن زیبایی ها در تهران + آدرس و شماره های تماس

سالن زیبایی زهرا کاظمیان در تهران

مدیریت : خانم زهرا کاظمیان
آدرس :  تهران پاسداران میدان هروی خیابان وفامنش نبش خیابان آزادی ساختمان ایلیا
شماره های تماس : ۰۹۳۹۴۹۴۱۵۹۹ ، ۰۹۱۲۳۹۵۳۸۲۹

بهترین سالن زیبایی ها در تهران + آدرس و شماره های تماس

ثبت واحد صنفی در ۱۱۸

اگر شما هم دارای مجموعه سالن زیبایی هستید، می توانید براحتی با مراجعه به سامانه ۱۱۸ ایران اقدام به ثبت واحد صنفی خود نمایید. تا مجموعه شما نیز پس از بررسی و تایید در لیست بهترین سالن های زیبایی در تهران قرار بگیرد.

0/ 5
بدون بررسی
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده ، اولین دیدگاه رو ثبت کنید.

فرم ثبت دیدگاه