توضیحات

شرکت های مجاز آسانسور در مازندران

آسانسور در واقع اتاقکی متحرک می باشد، که برای بالا و پایین رفتن در بین طبقات ساختمان و همچنین برای حمل انسان و بار مورد استفاده قرار می گیرد. در دهه های پیش آسانسور‌ها بسیار حادثه ساز بودند و سالانه چندین تن جان خود را به خاطر نقص در عملکرد آسانسور‌ها از دست می دادند‌. اما با مرور زمان و پیدایش شرکت های نصب آسانسوری مجاز کم کم تمامی مشکلات حادثه ساز به پایان رسیدند و افراد با خیالی راحت از این این وسیله استفاده کردند. در این مطلب سعی کرده ایم تا پس از بررسی کوتاهی از شرکت آسانسوری لیستی از بهترین شرکت های مجاز آسانسور در مازندران را به شما معرفی کنیم.

امروزه ساختمان ها بلند تر شده اند و برج های بزرگ ساخته شده اند و استفاده از این وسیله بسیار مهم شده است و ایمنی آن بسیار مهم و ضروری است و انتخاب شرکتی مجاز برای نصب آسانسور از مواردی است که باید به آن توجه زیادی شود.

منظور از سرویس و نگهداری آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور، به بررسی قطعات آسانسور و نظارت کلی بر عملکرد آن گفته می شود. هر سیستمی پس از نصب شدن نیاز به نگهداری و سرویس دارد، و این کار سبب عملکرد بهتر دستگاه و ایمنی آن در حین کار خواهد شد.
توجه داشته باشید که خدمات نگهداری آسانسور به اندازه نصب آسانسور اهمیت دارد و لازم است به اندازه نصب برای آن وقت صرف شود.
شرکت های مجاز آسانسور در مازندران که سرویس های مناسبی برای راحتی ساکنین مناطق مختلف مازندران در نظر گرفته شده اند. که احتمال این خطرات را به حداقل برساند و لازم است هر ماه یکبار توسط افراد متخصص صورت گیرد.

همچنین شرکت های مجاز آسانسور در مازندران از نظر اقتصادی برای ساکنین نیز به صرفه خواهند بود. در صورت خرابی یک قطعه و تعویض سریع و به موقع آن سایر قطعات آسیب نخواهند دید و در نتیجه سیستم دچار آسیب‌ های کلی نخواهند شد.
برای مثال توجه کنید چنانچه سیم‌ های آسانسور و یا سیم بکسل دچار آسیب شده باشد، همین مورد می‌ تواند آسیب هایی به فلک های کششی آسانسور سازد، در نهایت امکان پارگی سیم بکسل و سقوط آسانسور را نیز به وجود آورد و صدمات مالی و جانی زیادی را به فرد وارد کند.

برخی از افراد گمان می‌کنند هزینه سرویس و نگهداری آسانسور غیرضروری و اضافی‌ست و تنها زمان خرابی آسانسور برای تعمیر آسانسور هزینه می‌کنند، آن‌هم از سر ناچاری و تنها برای رفع خرابی آسانسور اقدام می‌کنند نه سرویس آن.

بررسی دلایل ایجاد نقص در سیستم آسانسورها

شرکت های مجاز آسانسور در مازندران برای اینکه بتوانند به روش صحیح فعالیت خود را ادامه دهند، نیازمند رعایت اصولی فنی می باشند تا کاراییشان مختل نشده و بالاترین کیفیت را از آن ها را شاهد باشیم. در اینجا به مواردی از آن اشاره می‌کنیم:

 • تعیین ظرفیت به ازای هر نفر
 • میزان سرعت
 • مقدار ارتفاع
 • کنترل درب‌ها
 • مکان قرارگیری آسانسور
 • ولتاژ برق

مطمئنا نمی توان انتظار داشت بدون بررسی‌های دقیق بر روی این پارامترها توسط مهندسین مربوطه دستگاهی با این عظمت، طراحی و تجهیزات به‌کاررفته منظم، بدون عیب، با طول عمر بالا به فعالیت خود بپردازد.

هرچه متریال ها و تجهیزات به کار رفته در ساخت آسانسورها باکیفیت باشد، باز هم احتمال خرابی و از کارافتادن آن ها وجود داشته و نیاز به حضور افراد متخصص و باسابقه که بتوانند در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه دهند احساس می‌شود. در ادامه به برخی از دلایل مهم ایجاد نقض در سیستم آسانسورها که نیاز به سرویس و نگهداری آسانسور را الزامی می کند اشاره کرده ایم.

تغییرات ناگهانی ولتاژ و قطع برق

تغییرات ناگهانی ولتاژ برق می‌تواند بر کارایی صحیح آسانسورها تأثیر نامطلوب گذاشته و قطع‌های پی‌درپی آن باعث خرابی و ازکارافتادگی این تجهیزات ساختمان‌ها گردد.
افت فشار برق نیز به هر دلیلی رخ دهد امکان عملکرد مثبت را از این سیستم‌ها صلب نموده و گاه به حدی می‌رسد که نیاز به یک متخصص به‌منظور عیب‌یابی و رفع آن احساس می‌شود.

استفادۀ بیشتر از ظرفیت تعریف‌شده آسانسورها

شاید بخش عمده خرابی‌های آسانسور را استفاده نا به‌جا و بیش از ظرفیت و توان آن‌ها به خود اختصاص داده باشد.
هر آسانسور به‌طور دقیق گنجایش تعریف‌شده‌ای دارد که در صورت بی‌توجهی به آن خرابی و صرف هزینه‌های اضافه را به دنبال خواهد داشت.
از این قبیل موارد که تأثیر بسزایی در خرابی این تجهیزات مهم ساختمان‌ها دارد، می‌توان به این موار اشاره نمود:

 1. حمل لوازم منزل با آسانسورهای مخصوص مسافر
 2. دست‌کاری افراد نابلد در سیستم‌های آن
 3. اعمال فشار و یا ضربه به درب‌ها
 4. فرسوده‌شدن تجهیزات
 5. کیفیت بد اجناس به‌کاررفته ابتدایی

بروز مشکل در سیستم‌های الکتریکی و مکانیکی

استفاده فراوانی که از آسانسور در ساختمان‌ها با تعداد واحدهای زیاد می‌شود، به طبع خرابی سیستم‌های الکتریکی و البته مکانیکی را به دنبال دارد. متخصصین خدمات شرکت های مجاز آسانسور در مازندران در برطرف نمودن این مشکلات نقش بسزایی دارند و در تشخیص به‌موقع و جلوگیری از توقف و بهبود عملکرد این تجهیزات کمک شایانی می‌نمایند.

به‌هرحال یافتن مشکل اصلی ازکارافتادن و یا حتی کند کار کردن آسانسور شاید بیشترین انرژی و تمرکز افراد متخصص در این زمینه را به خود اختصاص ‌دهد و عیب‌یابی مهم‌ترین بخش کار باشد که در صورت درست تشخیص داده شدن می‌توان امید داشت آسانسور مدت‌ها بدون کوچک‌ترین مشکلی به فعالیت خود ادامه دهد. همچنین برطرف نمودن معایب تشخیص داده‌شده نیز بخش دوم قضیه است.

لیست شرکت های مجاز آسانسور در مازندران


آسانسور ارم آریایی در تنکابن

مدیریت : آقای مهتدس نیما بهمنی
آدرس :  تنکابن خیابان ابوذر حاتمیان خوبان رزگاه روبروی دانشگاه آزاد سابق آسانسور پله برقی ارم
شماره تماس : ۰۹۱۲۴۴۶۳۲۹۱

آسانسور گرجی در مازندران

مدیریت : مهندس محمود گرجی
آدرس :  مازندران ، بابل ، کمربندی شرقی ، روبروی پمپ بنزین احمدنژاد
شماره تماس : ۰۹۱۱۲۱۴۳۱۵۷

مجموعه خدمات فنی آسانسور بابازاده در مازندران

مدیریت : آقای وحید بابازاده
آدرس :  مازندران جاده مازندران به آمل جاده قدیم به آمل بخش شاد محل
شماره تماس : ۰۹۳۵۷۴۲۵۷۸۱

آسانسور رویان بهساز در قائمشهر

آدرس : قائمشهر خیابان بابل مجتمع صنم ، طبقه اول
شماره تماس : ۰۹۱۱۳۲۳۰۵۵۵

ثبت واحد صنفی در ۱۱۸

اگر شما هم دارای شرکت نصب آسانسور هستید، می توانید براحتی با مراجعه به سامانه ۱۱۸ ایران اقدام به ثبت واحد صنفی خود نمایید. تا مجموعه شما نیز پس از بررسی و تایید در لیست شرکت های مجاز آسانسور در مازندران قرار بگیرد.

برچسبها:

0/ 5
بدون بررسی
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده ، اولین دیدگاه رو ثبت کنید.

فرم ثبت دیدگاه