توضیحات

بهترین اتوگالری ها در مازندران

اتوگالری ها از مجموعه های مورد نیاز افراد در طول زندگی می باشند. علاقه و استقبال افراد نسبت به ماشین ها سبب شده که اتوگالری داران از دارندگان پر درآمدترین شغل ها باشند. داشتن تجربه کافی برای یک مدیر نمایشگاه ماشین از جمله مواردی است که سبب موفقیت افراد در این عرصه می شود. در این بخش برایتان لیستی از بهترین اتوگالری ها در مازندران معرفی شده است.

نحوه راه اندازی نمایشگاه خودرو

راه اندازی یک نمایشگاه نیازمند یک سرمایه قابل توجه است، که راز ماندگاری در این صنف را اعتماد در بین مشتریان می باشد. علاوه بر سرمایه برپایی نمایشگاه نیازمند تجربه کافی است، چرا که اگر بدون تجربه کسی وارد این عرصه شود نمی تواند موفق شود. فردی که تصمیم به راه اندازی اتوگالری در مازندران را دارد، ابتدا باید وارد سایت اصناف ایرانیان شود و کد رهگیری دریافت کند و با استفاده از کدی که دریافت کرده است به اتحادیه نمایشگاه داران مراجعه و پرونده تشکیل دهد و سپس در صورت نداشتن سوء سابقه و بعد از انجام بررسی‌های لازم مجوز صادر می شود.

چند شیوه ی کار اتوگالری ها

برای مثال برخی اتوگالری ها در مازندران نمایندگی رسمی شرکت‌ها می‌شوند و با فروش خودرو‌ها کمیسیون از شرکت‌ها دریافت می کنند. برخی به دلیل سابقه ای که دارند و اعتمادی که مردم به آن ها دارند خودرو‌های آن‌ها را می‌فروشند و در این میان کارمزد از خودروی فروخته شده می‌گیرند و برخی دیگر هستند که خودرو وارد کرده و آن را به فروش می رسانند.

تعداد کارکنان اتوگالری ها

این موضوع بستگی به خود صاحب نمایشگاه دارد. افرادی که سرمایه کافی برای راه اندازی یک نمایشگاه ندارند و در برخی نمایشگاه ها مشغول خرید و فروش می شوند و همین موضوع باعث می‌شود تعداد افرادی که در یک مجموعه کار می‌کنند گاهی به ۲۰ نفر نیز برسد و برخی هم این کار را دوست ندارند و ترجیح می‌دهند محیط را شلوغ نکنند.

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی

این کار کاملا تخصصی می باشد و علاوه بر وجود سرمایه کافی وجود تسلط کامل فرد به این بازار و تجربه کافی مهم است. اگر وارد کننده باشد که خودرو را وارد می‌کند و می‌فروشد و در صورتی که بخواهد به صورت سنتی کار کند باید اعتماد را جلب کند و اگر به صورت خدماتی کار می‌کند با فروش خودرو‌ها کمیسیون خود را از فروش خودرو برمی دارد. در حال حاضر سطح آگاهی خریداران بسیار بالا رفته و از محلی خرید می‌کنند که قانونمند باشد.

مشاغل رقیب با شغل اتوگالری ها

اتوگالری ها در مازندران مسلما دارای رقیب شغلی نیستند، در واقع رقیب شغلی نمایشگاه های ماشین خودشان هستند. فردی در این راه موفق است که به عنوان فرد صادق شناخته شود. در میان افراد اعتبار داشته باشد و خودروهای سالم به مشتریان خود معرفی کند.

مزایا و معایب شغل دارندگان اتوگالری ها

  • مزایای آن داشتن سود بالا، کم بودن فعالیت بدنی و سختی کار و همچنین با پرستیژ و با کلاس بودن این شغل است.
  • از معایب هم می توان به نیاز به سرمایه بالا برای شروع اولیه، کم و زیاد شدن نرخ خودرو با توجه به نرخ ارز و تخصصی بودن و نیاز به تجربه بالا برای جلوگیری از شکست اشاره کرد.

معرفی بهترین اتوگالری ها در مازندران

اتوگالری محمدرضا در قائمشهر

مدیریت : آقای خاوری نژاد
آدرس : قائمشهر بعد از زیرگذر کوچیکسرا بهار نارنج ۱۱
شماره های تماس : ۰۹۱۱۳۲۶۸۶۱۳ , ۰۹۰۱۶۳۲۴۵۲۷

لیست بهترین اتوگالری ها در مازندران به همراه آدرس و شماره های تماس

اتوگالری انصاف در ساری

مدیریت : آقای نصیری
آدرس :  ساری بلوار سلیمی بهرامی
شماره های تماس : ۰۹۱۲۰۷۴۱۴۹۱

لیست بهترین اتوگالری ها در مازندران به همراه آدرس و شماره های تماس


اتوگالری ماهان در نکا

مدیریت : رشید عبدی
آدرس : مازندران نکا میدان جانبازان روبروی کوچه اندرزگو
شماره های تماس : ۰۹۱۱۱۵۴۲۴۱۶ ، ۰۹۳۹۳۰۱۱۵۴۰

لیست بهترین اتوگالری ها در مازندران به همراه آدرس و شماره های تماس

اتو امیر سوادکوه

مدیریت : امیرحسین نبوی
آدرس : سوادکوه خیابان آزادی جنب دوربرگردان اول
شماره های تماس : ۰۹۱۲۶۹۶۴۴۸۱ ، ۰۹۱۱۳۲۴۱۰۸۸
لیست بهترین اتوگالری ها در مازندران به همراه آدرس و شماره های تماس

اتو رضا در آمل

آدرس :  آمل خیابان هراز نبش افتاب ۴۹
شماره های تماس : ۰۹۱۲۱۰۷۴۱۴۱ ، ۰۱۱۴۴۲۳۴۷۱۹

لیست بهترین اتوگالری ها در مازندران به همراه آدرس و شماره های تماس

ثبت واحد صنفی در ۱۱۸

اگر شما هم دارای مجموعه اتوگالری هستید. می توانید براحتی با مراجعه به سامانه ۱۱۸ ایران اقدام به ثبت واحد صنفی خود نمایید. تا مجموعه شما نیز پس از بررسی و تایید در لیست بهتر ین اتوگالری ها در مازندران قرار بگیرد.

0/ 5
بدون بررسی
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده ، اولین دیدگاه رو ثبت کنید.

فرم ثبت دیدگاه