توضیحات

کابینت سازی های تهران

از جمله پر تقاضاترین مشاغل خدماتی است که افراد زیادی نیازمند خدمات آن هستند، شغل کابینت سازی است. کابینت سازی های تهران خدماتی در زمینه های مختلف همچون ساخت کابینت های آشپزخانه مدرن و کلاسیک، کمد دیواری، کتابخانه، تخت تاشو، جاکفشی، کمد لباس، پارکت، کناف سقف، کاغذ دیواری و … ارائه می دهند و در قبال انجام سفارشات مشتریان خود مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت می کنند. شغل کابینت سازی از جمله مشاغل پرسودی می باشد که همچنین از حاشیه سود بسیار مناسبی بر خوردار است.

نیروی مورد نیاز شغل کابینت سازی

کابینت سازی های تهران بسته به وسعت و اندازه کارهای خود حداقل به یک نیروی کاری نیمه حرفه ای که نحوه استفاده از ابزارهای مورد استفاده در این شغل را بلد باشد نیاز خواهند داشت و هر چه سفارشات اخذ شده شما بیشتر باشد می توانید نیروی های انسانی بیشتری را جذب و بکارگیری نمایید تا سود بیشتری نیز نصیبتان شود.

فضای شغلی و فرصت شغلی کابینت سازها

کابینت سازها می توانند در کارگاه های نجاری مشغول به کار شوند. این کارگاه ها به دلیل وجود دستگاه های مختلف و نوع فعالیتی که دارند وسعت دارد و معمولا در حاشیه شهرها هستند. برخی از کابینت سازها هم کارگاه خود را از مغازه ای که نمونه کارهایشان را در آن قرار دارد جدا کرده اند. به این صورت که در مغازه تعدادی کابینت که خودشان طراحی کرده اند به عنوان نمونه کار قرار داده اند.

افرادی که مهارت کافی و لازم را دارند خود به طور مستقل فعالیت می کنند. البته نیاز به سرمایه نیز دارد. اما اگر افرادی تازه کار باشند در ابتدا در کنار شخصی ماهر و متبحر فعالیت می کنند تا مهارت های مهم و لازم را کسب کنند و سپس مستقل شوند. که بعد از کسب تجربه و مهارت سرمایه اولیه برای شروع کار را هم نیز بدست آورند.

مساحت مورد نیاز راه اندازی کارگاه کابینت سازی

  • مساحت مورد نیاز برای کابینت سازی به سیاست شما و میزان سرمایه گذاریتان بستگی خواهد داشت.
  • حداقل فضای لازم برای راه اندازی کارگاه کابینت سازی حدود ۲۴ متر و حد اکثر حدود ۳۰۰ متر بر اساس دستگاه ها و ابزار های بکار گرفته شده در کارگاه کابینت سازی مورد نیاز است.

وظایف و مسئولیت های فرد کابینت ساز

  • اندازه گیری دقیق و ترسیم نقشه های اجرایی
  • طراحی کابینت بر اساس فضا و سلیقه مشتری
  • شناخت کامل به ابزار مورد استفاده در کابینت سازی
  • رعایت اصول ایمنی و پیش گیری از اتفاق های ممکن
  • نصب قسمت های مختلف کابینت
  • مشورت دادن به مشتری در خصوص ابزار های مورد استفاده
  • کنترل و نظارت بر تمامی کارها

مهارت های مورد نیاز شغل کابینت سازی

این شغل در واقع مناسب افرادی است که از سن کمتری برخوردار می باشند. زیرا در این کار سختی های وجود دارد که نیاز به سالم بودن جسم شما دارد. بنابراین اگر در سنی بالا قرار گرفته اید و تازه تصمیم بر فعالیت در این حوزه را دارید بهتر است از انتخاب این شغل صرف نظر کنید.

بهتر است این شغل را از جوانی انتخاب کنید که بعد از چند سال تجربه و مهارت بیشتر بتوانید حرفه ای شوید. و درآمد مد نظر خود را داشته باشید.

به طور کلی فعالیت خود را می توانید با داشتن دو نیرو آغاز کنید و با گسترش کارگاه خود و سفارشاتی که قبول می کنید این مقدار را افزایش دهید.

روند کار در این شغل به این صورت است که ابتدا اندازه گیری می شود. سپس قیمت را مشخص می کنند و در اختیار مشتری قرار می دهند اگر مورد تایید آنها قرار گرفت به ادامه کار مشغول می شوند. سپس طرح مناسب برای آشپزخانه را تعیین می کنند و با موافقت مشتری شروع به ساخت کابینت در کارگاه می کنند. بعد از اتمام کر شروع به نصب کابینت در آشپزخانه می کنند.

ساخت کابینت به طور متوسط یک هفته طول می کشد. که البته بستگی به اندازه آشپزخانه و موارد دیگر هم دارد. ساعت کاری این افراد به خودشان بستگی دارد. و مانند کارهای کارمندی نیست که حتما باید در ساعت ۸ تا ۳ بعد از ظهر فعالیت کنند. این افراد می توانند در ساعات مد نظر خود مشغول به کار باشند.

معرفی بهترین کابینت سازی های تهران

شهر کابینت حالیا چوب پادانا

مدیریت: مهندس ملکی
آدرس :  چهاردانگه خ فارسیان خ زارع سه راه محتشم شهر کابینت حالیا چوب
شماره تماس : ۰۹۱۲۲۷۹۶۶۲۷
5 مورد از بهترین کابینت سازی های تهران به همراه اطلاعات شغلی

کابینت و کمد دیواری عرشیا در پرند

مدیریت : حلاجیان
آدرس :  پرند میدان استقلال خیابان خورشید خیابان نسترن نبش نسترن ۷ پلاک ۶
شماره تماس : ۰۹۱۲۴۸۵۶۳۲۷

کابینت هیرکان در تهران

مدیریت : جواد عباسپور
آدرس :  تهران
شماره تماس : ۰۹۱۲۸۵۴۶۱۶۷
5 مورد از بهترین کابینت سازی های تهران به همراه اطلاعات شغلی

کابینت سازی شعبانی در نسیم شهر

مدیریت: آقای  شعبانی
آدرس :   تهران رباط کریم نسیم شهر بطرف صباشهر روبروی جایگاه سوخت باران
شماره تماس : ۰۹۱۲۹۲۷۸۹۶۱

کابینت و کمد دیواری کاردینو در تهران

مدیریت: آقای ملک پور
آدرس :   تهران تهرانپارس بلوار شاهد نبش کوچه هفتم شهرک شاهد
شماره تماس : ۰۹۱۲۶۴۷۲۳۴۶
5 مورد از بهترین کابینت سازی های تهران به همراه اطلاعات شغلی

ثبت واحد صنفی در ۱۱۸

اگر شما هم دارای مجموعه کابینت سازی هستید، می توانید براحتی با مراجعه به سامانه ۱۱۸ ایران اقدام به ثبت واحد صنفی خود نمایید. تا مجموعه شما نیز پس از بررسی و تایید در لیست مجموعه کابینت سازی های تهران قرار بگیرد.

برچسبها:

0/ 5
بدون بررسی
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده ، اولین دیدگاه رو ثبت کنید.

فرم ثبت دیدگاه