توضیحات

بهترین شیرینی سرا در مازندران

شیرینی سراها یا همان قنادی ها از مکان های پرطرفدار برای افراد هستند. کمتر کسی پیدا می شود که از خوردن شیرینی جات و انواع آن لذت نبرد. شیرینی سراها از مکان هایی هستند که مراجعه زیادی به آن ها می شود.

اگر به دنبال بهترین شیرینی سرا در مازندران هستید در این مطلب ما به شما چند مورد از بهترین شیرینی سراهایی را که در مازندران دارای سبک های مختلفی در تهیه شیرینی ها هستند را معرفی می کنیم.

انتخاب شیرینی سرای مناسب

شیرینی سرا یا قنادی از جمله فروشگاه هایی می باشند، که در آن ها غالبا انواع شیرینی جات و خوراکی های شیرین و قنددار به فروش می رسد. در شیرینی سراها انواع شیرینی های تر، خشک، کیک، بیسکویت، شکلات به فروش می رسد.

موارد مورد توجه در انتخاب شیرینی سرا

وقتی به دنبال بهترین شیرینی سرا در مازندران هستید، مواردی همچون رعایت نظافت و بهداشت در شیرینی سرا و استفاده از مواد تازه در تهیه شیرینی جات از موارد مهمی است که توجهتان را به خود جلب می کند و سبب می شود که با توجه به میزان رضایت خود به دیگران نیز پیشنهاد خرید در آن جا را دهید.

از مواردی که توجه شما را به بهترین شیرینی سرا در مازندران جلب می کند سبک شیرینی ها، خاص بودن و تازه بنظر رسیدن آنهاست. همچنین زمانی که ازدحام جمعیتی را در مکانی مشاهده کنید متوجه مقدار رضایت افراد از آن محل می شوید.

مهارت هایی از کارکنان که توجه شما را جلب می کند

زمانی که وارد یکی از بهترین شیرینی سرا ها در مازندران شوید علاوه بر این که ظاهر خاص و جدید شیرینی ها و ترو تازه بودن آن ها توجه شما را جلب می کند. برقراری ارتباط فروشنده و کارکنان شیرینی سرا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که رفتار درست نشان دهنده تجربه مناسب آنهاست. دارا بودن اخلاق مناسب، روابط عمومی بالا و اعتماد به نفس این کارکنان به شما نیز احساس مناسبی می دهد.

فواید مصرف شیرینی جات

  • مطالعات نشان داده است افرادی که بطور متعادل شکلات و شیرینی جات مصرف می کنند، یک تا سه برابر در ماه سالم ترند و از افرادی که شیرینی جات مصرف نمی کنند بیشتر عمر می کنند.
  • مصرف چند تکه شکلات یا قند سبب افزایش توان، استقامت و تمرکز در افراد می شود.
  • افرادی که در هفته ۵ بار یا بیشتر از شیرینی و شکلات استفاده می کنند، احتمال ابتلای آنها به بیماری های قلبی ۶۰ درصد کاهش می باید.

لیست بهترین شیرینی سراها در مازندران

قنادی فندق در بهشهر

مدیریت : سحر واحدی
آدرس : بهشهر خیابان مفتح روبروی مرکز بهداشت شماره ۳
شماره های تماس : ۰۹۱۱۶۳۲۹۲۵۶ ، ۰۱۱۳۴۵۷۵۴۵۵

شیرینی سرای تلخ در آمل

مدیریت : آقای پارسا
آدرس : آمل بین آفتاب ۸۲ و ۸۴ جنب رستوران رستمی
شماره های تماس : ۰۹۱۱۱۲۱۳۱۳۹
بهترین شیرینی سرا در مازندران

شیرینی سرای کاچیلا در بابل

آدرس : بابل جاده جدید بابل به آمل شهر زرگرمحله
شماره های تماس : ۰۹۱۱۱۱۳۵۵۸۵

بهترین شیرینی سرا در مازندران

کیک ایرانمهر در بهشهر

مدیریت : علیرضا ایرانمهر
آدرس : بهشهر کوچه تعویرات کوچه گل یاس
شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۰۵۷۳۵۸

09359057358

شیرینی سرای شارلوت در رامسر

مدیریت : برزگر
آدرس : رامسر کتالم پایین تر از شهرداری
شماره های تماس : ۰۹۳۵۱۵۲۱۳۲۲ ، ۰۱۱۵۵۲۴۳۳۴۷

بهترین شیرینی سرا در مازندران

ثبت واحد صنفی در ۱۱۸

اگر شما هم دارای شیرینی سرا در مازندران هستید، می توانید براحتی با مراجعه به سامانه ۱۱۸ ایران اقدام به ثبت واحد صنفی خود نمایید. تا مجموعه شما نیز پس از بررسی و تایید در لیست بهترین شیرینی سراهای مازندران قرار بگیرد.

0/ 5
بدون بررسی
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده ، اولین دیدگاه رو ثبت کنید.

فرم ثبت دیدگاه