توضیحات

چگونه کسب و کار خود را در سامانه ۱۱۸ ایران ثبت کنیم؟

برای ثبت شغل یا کسب و کار خود در سامانه ۱۱۸ ایران کافیست به سایت ۱۱۸ به آدرس www.118iran.org مراجعه نمایید. و براحتی با گذراندن مراحل زیر مجموعه خود را در معتبرترین سامانه ثبت مشاغل قرار دهید.

بصورت تصویر بالا از منوی بالای صفحه روی دکمه سبز رنگ ثبت در ۱۱۸ کلیک نمایید.

بعد از اینکه به صفحه ثبت نام سایت انتقال پیدا کردید. همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس دکمه تایید شماره همراه را انتخاب کنید تا کد ۴ رقمی برایتان ارسال شود.

کد ۴ رقمی را در کادر مشخص شده وارد کنید تا به صفحه ثبت انتقال پیدا کنید و اطلاعات مجموعه خود را وارد کنید. با درج اطلاعات خواسته شده و انتخاب گزینه ثبت به صفحه پرداخت انتقال پیدا می روید، آگهی مجموعه شما پس از بررسی در سامانه منتشر خواهد شد و در کمترین زمان ممکن نام مجموعه کاری شما در نتایج جستجوی گوگل و همچنین برترین های صنفتان قرار خواهد گرفت.

پس از وارد کردن کد ۴ رقمی به صفحه ای جدید بصورت بالا انتقال می یابید. با درج اطلاعات خواسته شده در کادرهای موجود و انتخاب گزینه ثبت به صفحه پرداخت انتقال پیدا می کنید، آگهی مجموعه شما پس از بررسی در سامانه منتشر خواهد شد و در کمترین زمان ممکن نام مجموعه کاری شما در نتایج جستجوی گوگل و همچنین برترین های صنفتان قرار خواهد گرفت.

سایت ۱۱۸ ایران

در سامانه ۱۱۸ ایران ، برای دسترسی به صنف مورد نظر خود در صورت اطلاع از نام تجاری مجموعه می توانید با جستجوی آن به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. در صورتیکه به دنبال مجموعه کاری خاصی نیستید و تنها به دنبال بهترین اصناف فعال در زمینه مورد نیاز خود هستید. کافیست از قسمت دسته بندی سایت ۱۱۸ ، دسته بندی مادر و سپس زیر دسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همانطور که مشاهده میکنید لیستی از اصناف ثبت شده مربوط به آن دسته بندی را مشاهده می نمایید.

حال اگر به دنبال دسته بندی خاص در شهری خاص هستید . با وارد کردن نام شهر مورد نظر و جستجوی آن می توانید به لیستی از مجموعه های کاری که در آن شهر فعالیت دارند دسترسی داشته باشید.

برای مثال فرض کنید به دنبال آرایشگاه مردانه در شهر رشت هستید . از منوی دسته بندی سامانه ۱۱۸ گزینه آرایشی و بهداشتی و سپس آرایشگاه مردانه را انتخاب میکنید. در صفحه باز شده، در قسمت نام شهر، رشت را وارد و انتخاب را میزنید. حالا شما لیستی از آرایشگاه های مردانه در رشت را دارید.

با انتخاب هر یک از موارد ثبت شده ، میتوانید به اطلاعاتی از قبیل شماره تماس، آدرس، ساعت های کاری و …. را مشاهده نمایید.

اگر کسب و کاری دارید و به دنبال معرفی و در نتیجه رونق آن هستید همین حالا اقدام به ثبت درخواست در سامانه ۱۱۸ ایران نمایید.

5/ 5
عالی
عالی100%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

خوب عالی

Rated 5 out of 5
۲۴ مهر ۱۴۰۱

بهترین سایته و با عملکرد خوب و ناب برای تبلیغ کسب و کارها

مدیریتش حرف نداره

Avatar for علی
علی

بنظر من عالیه واقعا

Rated 5 out of 5
۳۱ تیر ۱۴۰۰

ممنونم از خانم باقری

Avatar for انصاری
انصاری

عالی و کاربردی

Rated 5 out of 5
۲۸ تیر ۱۴۰۰

سایت قوی بود با پشتبانی عالی . ممنون

Avatar for کیانی
کیانی

تشکر

Rated 5 out of 5
۲۳ تیر ۱۴۰۰

ما ثبت کردیم و راضی هستیم

تشکر از شما

Avatar for هدایتی
هدایتی

فرم ثبت دیدگاه