توضیحات

بهترین گل فروشی در مازندران

یکی از پرکاربردترین اصناف در زندگی روزمره ما ایرانی ها گل فروشی ها هستند. در موارد بسیاری ممکن است که نیاز به خرید گل ها داشته باشیم. برای مثال زمانی که قصد داریم به ملاقات شخص خاصی برویم، برای بیان تشکر، برای بیان همدردی در مراسمات عزاداری و … می توانیم از تقدیم کردن گل استفاده کنیم.

این هدیه می تواند شاخه ای گل ، یک دسته گل تزئین شده یا یک سبد گل باشد. از طرفی گل ها برای ما مصارف دیگری نیز دارند. ایرانی ها برای تزئین و بخشیدن جلوه ای زیبا به منازلشان بسیار از گل ها استفاده می کنند. با توجه به اینکه بسیاری از افراد علاقه خاصی به گل ها دارند و نیز با توجه به کاربردهای فراوان گل فروشی ها در زندگی روزمره ما در این بخش لیستی از بهترین گل فروشی در مازندران را به شما معرفی می کنیم.

دانستنی های گل های آپارتمانی

گل های آپارتمانی همواره یکی از پرطرفدارترین ابزار زیباسازی منازل برای خانم ها به شمار می رود. یکی از علایق بسیاری از خانم ها مراجعه به بهترین گل فروشی و خرید انواع گل هاست. گذاشتن انواع گل های آپارتمانی در خانه ها تاثیر به سزایی در فضا و محیط خانه دارد. قرار دادن گل در منزل علاوه بر تاثیر زیادی که در زیبایی محیط خانه شما دارند نقش مهمی را در ایجاد آرامش در محیط ایجاد می کنند. حضور گل ها در یک محیط باعث تصفیه شدن هوای آن محیط می شود. موجب افزایش تمرکز و سلامتی افراد شده و شادابی و طراوت به محیط می بخشد.

با قرار دادن انواع گل ها در محیط خانه یا فضای کار و تنها با رعایت تعدادی از اصول مربوط به نگهداری هر گل می توانید محیطی بی نظیر برای خود و خانواده تان ایجاد کنید. به شما پیشنهاد می کنیم همین الان به بهترین گل فروشی مازندران مراجعه کنید. و با خرید از این گل فروشی شادابی را به خانه هدیه دهید.

بهترین گل فروشی برای عروس و دامادها

دسته گل عروس همواره یکی از مهمترین تشریفات عروس ها به شمار می رود. دسته گل عروس و زیبایی های آن همیشه مورد توجه عروس و داماد است. هر عروسی به دنبال این است تا بهترین دسته گل عروسی را در مراسم عروسی خود در دست داشته باشد. انتخاب یک دسته گل شیک و خاص ممکن است کار سختی باشد. به همین دلیل یکی از دغدغه های هر عروس و داماد می تواند یافتن بهترین گل فروشی برای خرید بهترین دسته گل عروس باشد. در این مقاله تعدادی از بهترین گل فروشی ها ی مازندران را به مازندرانی های عزیز معرفی می کنیم.

بهترین گل فروشی های مازندران

گلسرای گلستان سعدی در بابل

مدیریت : آقای کمالی
آدرس :  بابل خیابان شریعتی جنب معلم ۳
شماره های تماس : ۰۹۰۵۵۵۱۳۴۹۳


گلفروشی لیندا در نوشهر

مدیریت : جناب دهقان
آدرس :  نوشهر خیابان قدرتی گلفروشی لیندا
شماره های تماس :۰۹۱۱۹۹۵۰۵۰۰


مجموعه گل و گیاه مادر در بهشهر

مدیریت : مهندس یعقوب فرقانی
آدرس :  بهشهر کمربندی انتهای ۱۷ شهریور
شماره های تماس : ۰۹۳۵۱۶۰۷۸۴۸

گلفروشی گل سنگ در ساری

مدیریت : آقای قریب زاده
آدرس :  ساری خیابات شهابی بین صدیقی ۵ و ۷
شماره های تماس : ۰۹۱۱۷۸۷۰۴۷۷

ثبت ۱۱۸

گر شما نیز صاحب یک گل فروشی، گلخانه یا گلسرا در استان مازندران هستید . میتوانید به راحتی با مراجعه به سامانه ۱۱۸ ایران اقدام به ثبت واحد صنفی خود نمایید . تا علاوه بر معرفیتان ، نام گلسرای شما در لیست بهترین های این استان نیز نمایش داده شود.

5/ 5
عالی
عالی100%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

عالی

Rated 5 out of 5
۰۶ خرداد ۱۴۰۱

خیلی مفید بود
ممنون

Avatar for شمالی
شمالی

فرم ثبت دیدگاه