توضیحات

بهترین رستوران های گیلان

با توجه به آب و هوای عالی و دارا بودن طبیعت سرسبز ، استان گیلان از قطب های گردشگری کشور محسوب می گردد. استان گیلان علاوه بر جاذبه‌های گردشگری زیبایی که آنرا متمایز میکند رستوران های بی نظیری دارد که غذاهای محلی درجه یک آنها زبانزد هستند. به دلیل وجود وفور نعمت در سراسراستان گیلان، عموما رستوران های این استان هم با مواد اولیه درجه یک و عالی تهیه می شوند. استان گیلان زیبا و سرسبز انقدر غذاهای خوشمزه و متنوع دارد که نمی‌شود از خیر خوردن غذا در رستوران هایش گذشت. در این بخش به معرفی تعدادی از بهترین رستوران های گیلان میپردازیم.

گیلان قطب غذای ایران

از استان گیلان در سراسر کشور به عنوان پایتخت غذای ایران یاد میشود که طبیعتا رشت اهمیت ویژه ای دارد. تنوع خیلی زیاد غذاها در کنار طعم عالی و کیفیت بالای غذاهای این استان دلیل اصلی لقب گرفتن این استان به عنوان پایتخت غذای ایران می باشد. یافتن رستوران با غذاهای خوش طعم و البته با کیفیت در سفر خصوصا به استان یا شهری که برای اولین ار است که برای مسافرت انتخاب میکنید کاری تقریبا دشواراست.

بهترین غذاهای بومی گیلان

گیلان از لحاظ تنوع غذاهای محلی اولین استان ایران محسوب می شود. این استان بیش از ۱۵۰ غذای محلی دارد که در بین آنها برخی مانند میرزاقاسمی، فسنجان و کباب و …در بین مردم سایر شهرها و استان های کشور نیز شناخته و مهمان سفره هایشان شده اند.

از مشهورترین غذاهای محلی گیلان میتوان به باقالی قاتوق، اناربیج، سیر قلیه، کال کباب ، ماهی فویج ، ترش تره ، شامی ترش و … اشاره کرد که در عموم رستوران های این استان نیز سرو میشوند.

با وجود کلیه مطالب گفته شده ، یافتن رستوران باکیفیت با غذاهای لذیذ و خوش طعم با مواد اولیه باکیفیت از اهمیت ویژه ای برخودار است. بنابراین اگر به دنبال یافتن بهترین رستوران در گیلان یا رشت هستید ادامه مطلب را از دست ندهید.

معرفی بهترین رستوران های گیلان

رستوران گردشگری ریژان در رشت

مدیریت : حقیقی
آدرس :  رشت معلم میدون سرگل خیابان شمسی پور
شماره های تماس : ۰۹۱۸۵۶۷۶۱۸۷

معرفی بهترین رستوران های گیلان همراه آدرس و شماره تلفن

رستوران اقامتی تفریحی ۶۶پله در اورما ملال

مدیریت : شهرام حسن پور
آدرس : رضوانشهر پونل رودبارسرای بالا ۱۳ کیلومتری جاده اورما مجتمع تفریحی ورستوران ۶۶ پله
شماره های تماس : ۰۹۱۱۳۸۱۱۱۳۱

معرفی بهترین رستوران های گیلان همراه آدرس و شماره تلفن

رستوران آقای کباب در رشت

مدیریت : آقای رامین خیرخواه
آدرس :  رشت خیابان معلم میدان سرگل به سمت بلوار شمسی پور سرکوچه اول
شماره های تماس: ۰۹۳۰۰۷۵۴۸۹۴
معرفی بهترین رستوران های گیلان همراه آدرس و شماره تلفن

رستوران گیله مرد اصیل در رشت

مدیریت : امین
آدرس :  رشت خیابان امام خمینی روبروی میدان کوچه مهربان
شماره های تماس : ۰۹۱۱۴۵۶۵۱۵۴ ، ۰۱۳۳۳۲۲۲۵۳۳

معرفی بهترین رستوران های گیلان همراه آدرس و شماره تلفن

رستوران دارچین در لاهیجان

مدیریت : آقای محسن عمویی
آدرس : لاهیجان دور میدان ابریشم جنب فروشگاه چای رفاه
شماره های تماس : ۰۹۱۱۸۳۴۳۴۷۳ ، ۰۱۳۴۲۲۱۶۳۸۱

معرفی بهترین رستوران های گیلان همراه آدرس و شماره تلفن

حرف آخر

لیست بهترین رستوران های گیلان حتما با توجه به وسعت این استان و تنوع غذاهای محلی آن با طعم بی نظیرشان بسیار طولانی تر از این خواهد بود. و به دلیل کثرت تعداد آنها ما تنها به معرفی برخی از آنها اشاره نمودیم. اما شما براحتی میتوانید با مراجعه به لیست مشاغل سایت به تعداد بیشتری از این رستورانها دسترسی داشته باشد. همچنین اگر صاحب یکی از رستوران های گیلان هستید میتوانید به راحتی با مراجعه به صفحه ثبت ۱۱۸ اقدام به ثبت واحد صنفی خود نمایید تا علاوه بر معرفی نام مجموعه کاری شما در لیست بهترین رستوران گیلان نیز نمایش داده شوید .

0/ 5
بدون بررسی
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده ، اولین دیدگاه رو ثبت کنید.

فرم ثبت دیدگاه