خ معلم نبش میدان معلم ساختمان پرهام دفتر مرکزی قالیشویی تمام مکانیزه کیانمهر

29263

,

01332000289-01332000286

20853

  • قالیشویی کیانمهر
  • قالیشویی کیانمهر

آیا اطلاعات این مکان ناقص یا اشتباه است؟ لطفا گزارش بدهید!

توضیحات

قالیشویی کیانمهر

شماره تلفن شرکت واقع در شهرک صنعتی سپیدرود

۰۱۳۳۲۰۰۰۲۸۶-۹

دفتر مرکزی خ معلم

۰۱۳۳۲۵۰۴۶۶۶

دفتر پسیخان

۰۱۳۳۳۵۹۳۶۵۶

۰۱۳۳۳۵۹۴۶۵۶

۰۱۳۳۳۵۹۴۷۵۷

 

در خانه ها فرش یا همان قالی هنری ایرانی است که از جمله لوازم ضروری و اصلی به حساب می آید. از گذشته تا کنون انواع مختلفی از فرش ها مورد استفاده قرار گرفته اند، شستشو و نظافت این فرش ها از جمله مواردی بود که اوایل فقط در منازل انجام می شد و به مرور زمان قالیشویی ها جای آن ها را گرفتند. با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن قالیشویی های مدرن، قالیشویی در کارگاه ها و کارخانه های قالیشویی و به کارگیری دستگاه های مخصوص برای شستشوی فرش با مواد و شامپوهای مخصوص، علاوه بر شستشوی درست قالی و پاکیزگی بیشتر از تار و پود قالی از رنگ آن نیز محافظت می گردد. اگر به دنبال بهترین قالیشویی در شهر خود می گردید صفحات اینترنتی بستری مناسبی هستند تا شماره و آدرس قالیشویی ها را در اختیارتان قرار بدهند. قالیشویی کیانمهر رشت، قالیشویی کیانمهر صومعه سرا و قالیشویی کیانمهر لاهیجان با ارائه دادن خدماتی منحصر به فرد رضایت شما را جلب خواهند کرد.

نکات مورد توجه در انتخاب قالیشویی

از آن جایی که شستشوی فرش از اهمیت بالایی برخوردار است به دلیل داشتن الیافی همچون پنبه، ابریشم و این چنین موارد، بهتر است شستشوی آن بطوری صورت گیرد که آسیبی به بافت آن نزند و کیفیت اولیه خود را از دست ندهد. از آن جایی که انتخاب قالیشویی از اهمیت بالایی برخوردار است، انتخاب قالیشویی کیانمهر رشت معلم گزینه مناسبی است. در ادامه به چند مورد از نکات مورد توجه در انتخاب قالیشویی کیانمهر پراخته ایم.

مجاز بودن قالیشویی

در هنگام  تماس و دادن اطلاعات خود به قالیشویی کیانمهر رشت می توانید اطمینان خاطر از قالیشویی را داشته باشید، یا اینکه می توانید از اتحادیه قالیشویی محل زندگی استعلام بگیرید. و نام قالیشویی انتخابی شما را در بین لیست اسامی قالیشویان مورد تایید و مجاز آن اتحادیه بررسی کنید، می توان گفت ۵۰ درصد کار انجام شده است. سپس با گرفتن شماره قالیشویی کیانمهر رشت می توانید به راحتی با آن ها ارتباط برقرار کنید و از لیست قیمت ها و خدمات آگاه شوید.

ویژگی بهترین قالیشویی رشت معلم

در قالیشویی تمام مکانیزه کیانمهر رشت شستشوی فرش دستباف یا فرش ماشینی کاملا متفاوت صورت می گیرد. فرش دستباف با توجه به نوع الیاف و رنگ آمیزی آن و امکان پس دادن رنگ، روش متفاوتی برای شستشو دارد. زمان تماس با قالیشویی برای تحویل گرفتن فرش تا زمان تحویل دادن به مشتری بصورت لول معمولا ۴۸ ساعت طول می کشد. برخی همشهریان به رعایت شئونات مذهبی در شستشو اهمیت بیشتری می دهند برای اطمینان خاطر شستشو با آپ پاک و پاکیزه چاه و کر اسلامی انجام می شود. برای افزایش عمر فرش و نگهداری از آن در صورت ریختن هر نوع مواد آلوده روی فرش، بلافاصله آن را با دستمال نمدار پاک نمایند، از ریختن آب روی فرش پرهیز شود. مواردی مثل سرکه، نوشابه و.. دشمن فرش بوده و موجب پوسیدگی فرش می شوند . برای شستن فرش های کهنه یا پوسیده برای اطمینان خاطر مشتری در این مواقع پیش از اقدام به شستشو، مشتری را در جریان وضعیت سلامتی فرش قرار میدهیم و با رضایت مشتری و نکات احتیاطی لازم، اقدام به شستشوی فرش می شود. چنانچه فرش آسیبی ببیند در بخش رفوگری، ترمیم صورت می گیرد.

مواد شوینده مناسب

نحوه شستشوی فرش ماشینی و دستباف به دلیل الیافی که در آن‌ها به‌کار می‌روند متفاوت است. معمولا فرش ماشینی از حساسیت کمتری نسبت به فرش ابریشمی برخوردار است و برای نظافت آن از مواد شوینده شیمیایی استفاده می‌شود. در حالی که فرش ابریشمی باید با دستگاه‌های مخصوص و همین‌طور با مواد گیاهی شستشو شود.

موقعیت دسترسی

کارخانه قالیشویی های مجاز بطور معمول در داخل یا خارج شهر قرار دارد. قالیشویی هایی که در داخل شهر قرار دارند خدمات نظافت را سریع تر انجام می‌دهند . از طرفی کارخانجاتی که در خارج شهر قرار دارند خدمات خشک شویی فرش‌ها را با کیفیت بیشتری انجام می دهند. در هر دو حالت کیفیت خدمات قالیشویی از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید به راحتی به قالیشویی کیانمهر رشت تلفن کنید و از خدمات عالی آن ها استفاده کنید.

5/ 5
عالی
عالی100%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

فوق العاده است کیانمهر

Rated 5 out of 5
۱۳ مهر ۱۴۰۰

نکته جالب برام این بود که میتونستم حضوری شستشوی فرشم رو ببینم ضمن اینکه از شامپو مخصوص فرش استفاده میکنندو اطلاعاتی به من دادند که تعجب کردم ایا شما میدونستید که اصلا شامپوی نانو وجود نداره و خیلی از قالیشوییها از این سوءاستفاده میکنند و مردم رو فریب میدهندو پولهای گزافی از مشتریاشون میگیرند ؟؟؟؟؟

Avatar for بابک
بابک

عالی

Rated 5 out of 5
۲۵ شهریور ۱۴۰۰

کارشون عالیه

Avatar for ایمان پور
ایمان پور

فرم ثبت دیدگاه


پیام به واتس اپ