میدان توشیبا ، بطرف نیروی دریایی ، روبروی پارک نارون ۲

39164

01333615241

11147

,

  • فروشگاه مجاز اسلحه و مهمات جهان شکار

آیا اطلاعات این مکان ناقص یا اشتباه است؟ لطفا گزارش بدهید!

توضیحات

فروشگاه مجاز اسلحه و مهمات جهان شکار

فروشگاه اسلحه و مهمات با نام های مختلف دیگری مانند فروشگاه مجاز اسلحه شکاری نیز شناخته شده است. ایجاد کسب و کار که مبادرت به فروش اسحله مجاز کوچک، مانند اسلحه و تفنگ ساچمه ای، برای افراد در یک قالب خرید باز است. همچنین ممکن است فروشگاه مجاز اسلحه شکاری تعمیرات اسلحه گرم و قطعات آن را نیز انجام دهد. اقلام دیگری همچون مهمات و لوازم جانبی برای شکار نیز اغلب در فروشگاه جهان شکار رشت فروخته می شوند. ممکن است یک اسحله فروشی مجاز تنها از یک اسلحه ساز در فضایی کوچک استفاده کند، در حالی که در برخی دیگر ممکن است افراد زیادی در یک فضای بزرگ استفاده کنند.

اگرچه ظهور خرید آنلاین تجارت جهان شکار را تغییر داده است، توانایی مشتریان برای تعامل رودررو با فروشندگان فروشگاه ها اغلب دارای مزایایی است، برای مثال از راهنمایی شخصی افراد برای خرید سلاح گرم از طریق فرآیندهای خرید تنظیم‌شده توسط محلی و راه‌اندازی شده است. قوانین ملی کارمندان همچنین ممکن است توصیه های خاصی در مورد مشخصات سلاح گرم ارائه دهند. وب سایت های مختلف مرتبط با سلاح گرم وجود دارند که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با فروشگاه های فیزیکی شریک هستند.

قوانین خرید اسلحه در ایران

خرید اسلحه و حمل سلاح سرد و گرم در ایران نیاز به مجوز داشته و در شرایط عمومی کاملا ممنوع می‌باشد. بر اساس قانون افرادی که به صورت غیرقانونی اسلحه خریداری کنند، مجرم شناخته می شوند و جرائمی همچون شلاق، جریمه نقدی و حبس از چند ماه تا ۱۵ سال گریبان گیرشان خواهد شد. این قوانین جدای از استفاده از اسلحه بوده و در صورت استفاده جرائم مسلما سنگین‌تر نیز خواهد شد. قانون حتی برای داشتن تعداد بالاتر اسلحه نیز مجازات‌ها را تشدید کرده و جرائم سنگین تری را در نظر دارد. حتی نوع اسلحه نیز می‌تواند در این جرائم تأثیرگذار باشد. برای خرید از فروشگاه اسلحه شکاری در رشت ابتدا نیاز به مجوز خرید آن دارید.

با توجه به اینکه در دنیای پیشرفته امروز هر روز شاهد تولید اسلحه‌های جدیدی مانند اسلحه‌های لیزری و به روزی هستیم که کلاً ساز و کار آنها با اسلحه‌های قدیمی متفاوت است و فروشگاه تفنگ بادی در رشت جای خود را به فروشگاه سلاح شکاری نخجیر استان گیلان رشت داده است. حتی سلاح هایی مانند شوکر، بیهوش کننده، اشک آور و مواد محترقه نیز طبق قوانین حمل اسلحه در ایران با ممنوعیت روبرو می باشند و خرید این اسلحه ها نیز جرم به حساب می آید. از این رو پیش از هر اقدامی در این رابطه بایستی از خدمات مشاوره حقوقی استفاده نموده و با موارد قانونی داشتن این سلاح ها آشنا شوید.

قوانین خرید اسلحه در ایران و جهان

دولت ها و کشورهای مختلف جهان در برابر حق داشتن اسلحه های سرد و گرم توسط شهروندان رویکردهای متفاوتی داشته اند و هر دولتی به طبع فرهنگ و سیاست های مختص کشور خود دست به تصمیماتی گرفته است که این تصمیمات با چالش های بزرگی نیز روبرو می باشد. در حال حاضر در سه کشور جهان که بزرگ ترین آن ها آمریکا است و همچنین مکزیک و گواتمالا هم در کنار آن قرار گرفته اند، خرید اسلحه و حمل آن را برای شهروندان مجاز می‌دانند. البته این بدان معنی نیست که هر کس اراده کرد می تواند به یک اسلحه فروشی مراجعه نموده و برای خود اسلحه کمری خریداری نماید. این کشورها نیز برای داشتن اسلحه محدودیت هایی در نظر گرفته اند اما با این حال آزادی داشتن اسلحه در آنها بیشتر از سایر کشورها است.

در این میان اکثریت کشورهای جهان مانند ایران خرید و فروش اسلحه را ممنوع اعلام کرده و قوانین سفت و سختی همبرای آن تبیین نموده اند که کار فروشگاه های اسلحه را نیز سخت کرده است، البته با طی کردن مراحل مختلف می توانید از فروشگاه جهان شکار رشت اسحله مجاز دریافت کنید. میزان آزادی افراد برای داشتن اسلحه در هر کشوری متفاوت است با این حال ممنوعیت آن برای استفاده عموم در اکثر کشورها وجود دارد.

0/ 5
بدون بررسی
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
بد0%

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده ، اولین دیدگاه رو ثبت کنید.

فرم ثبت دیدگاه


پیام به واتس اپ